Jump Park

21. července 2018 v 15:15 | Golden Deer
JumpPark

Rádi se hýbete? Máte rádi zábavu a skotačení a především trampolíny?
Vřele vám doporučuji JumpPark Praha - Zličín.
Já osobně zde byla už 3X a vždy maximálně spokojená.
Jumppark je úžasné místo na odreagování pro vás a vaše přátele.
Co je důležité vědět.
Do JumpParku si musíte udělat předem rezervaci. Ta jde udělat lehce přes internet a na váš email vám poté přijde potvrzení o rezervaci.
Dále co je důležité vzít si na převlečení sportovní oblečení.


Po příchodu, nahlášení rezervace a zaplacení zde můžete využít skřínky, i sprchy. Dále zde máte možnost menšího občerstvení a možnost si pohodlně sednou a mít přitom výhled na trampolíny.
Rezervace se dělají na hodinu, ale samozřejmě si jich můžete zaplatit víc. Na trampolíny vás pustí až po té co přestane hrát hudba a z trampolín odejde předchozí skupina, která měla zaplacenou předchozí hodinu.

Můžete zde najít různé možnosti jak se zabavit. Jsou zde klasické trampolíny různých velikostí, dále trampolíny určené pro gymnastiku, dále je zde prostor pro střelbu na koš či vybíjenou. Také se tu můžete pokusit o salta s dopadem na žíněnku nebo se můžete pokusit přejít po pásce natažené nad kostkami z molitanu, takže dopad je velice měkký. A pokud se chcete opravdu zasmát zkuste se do molitanu shazovat se svými přáteli.
Trampolíny ovšem nejsou to jediné na se zde můžete těšit. Areál je totiž rozdělen na dvě části. V první se nachází trampolíny a ve druhé atrakce. Jedná se o různé atrakce (nafukovací), která vás spolehlivě zabaví. Pokud je vás víc doporučuji si zahrát fotbálek budete se opravdu cítit jako byste byly součástí stolního fotbálku. Dále doporučuji tunely, nebo se zkuste vyšplhat na velkou pyramidu či přelézt obří válce nebo přeskákat obří koule.
Nemusíte se ale bát pokaždé když spadnete do měkkého.

Další zajímavostí je zde horolezecká stěna. Na které si pomocí projekce můžete zahrát různé hry a nechat se při tom natočit. Video si poté můžete nechat zaslat na email.
Vůbec nevadí, pokud si sebou budete chtít vzít fotoaparát a udělat si své osobní snímky.
Dále doporučuji přečíst si podmínky pokud by jste chtěli vzít sebou i děti je zde určený věk i výška a v některých případech i nutný doprovod rodičů.
Pokud znáte více lidí, co mají rádi trampolíny je také možné větší rezervace pro akce či narozeniny.

S pozdravem Golden Deer.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama