Doporučení - Chrono Crusade

11. srpna 2018 v 13:22 | Golden Deer

Chrono Crusade

Zdravím.
Ráda bych se s vámi podělila a o seriál, který nedávno shlédl.
Osobně si nedovolím říct, jaké skupině bych ten tento seriál doporučila. Seriál s náboženskou tématikou by mohl někoho odradit a však na druhou stranu akce, démoni a zbraně by mohly zaujmout dost lidí.
Tato japonská manga má dle mého názoru opravdu krásný děj a konec je opravdu k nezaplacení. Nechci vám prozradit, jak příběh skončí, ale můžu vás ujistit, že zklamaní nebudete, pokud se na děj zaměříte tak moc jako já.

Příběh…
Příběh se odehrává ve 20. let minulého století, které je proslulé změnami a nemravností. Společenská elita si v této době našla novou zábavu, přesněji uctívání ďábla V roce 1928 se však vše vymklo kontrole.
Speciální organizace "Řád Magdalény" se snaží s touto hrozbou vypořádat. Tuto organizaci vede otec Remington a sestra Kateřina.
Jednou z členek je sestra Rosette, známá pro svou nešikovnost, díky které vznikají různé exploze, které poté musí zoufale a dlouze vysvětlovat. A aby toho nebylo málo, je jejím partnerem mocný ďábel Chrono, který je k ní připoután pomocí amuletu. I když je Chrono mocný, něco se děje v pozadí. Je to síla mnohem mocnější, než je on sám.

Postavy…
Chrono
Je silný démon, který uzavřel smlouvu s Rosettou, aby zachránil jejího bratra Joshuu.

Rosetta Christopher
Jedná se o impulsivní řádovou sestru, která spolu s Chronem provádí likvidace nebezpečných démonů a pátrá po svém mladším bratru Joshuovi, který byl před 4 lety unesen démonem Aionem.
Azmaria Hendrich
Je jedním z apoštolů a talentovanou zpěvačkou. V příběhu se přidá k Chronovi a Rosettě.
Satella Harvenheit
Německá lovkyně démonů, která i přes určitý odpor začne spolupracovat s Chronem Rosettou a Azmariou aby mohla pomstít smrt své starší sestry, kterou zabil Aion.
Aion
Je Chronovým dvojčetem a hlavní zápornou postavou příběhu. Chce vytvořit spolu s jinými démony nový svět. Připravil Chrona o jeho rohy a tím i o zdroj energie.

Celkové hodnocení - 1 nejlepší, 5 nejhorší Celkem - 2

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama